Sparģeļu seminārs 3 Pavāru Restorānā

by - 05:23

Draudzīga atmosfēra, radošas sarunas, patīkama aura un brīva gaisotne... 
smiekli un sarunas...
un, protams, lieliski pavāri, kuri nebaidās atklāt gan savus knifiņus, gan viedokli un izstāstīt ne tikai veiksmes stāstus, bet arī dažādus, nu jau uzjautrinošus, neveiksmju stāstus vai elpu aizraujošus piedzīvojumus...

Viss par un ap sparģeļiem bija šī vakara galvenajā tēmā.
Galvenajā produktu lomā: Bio sparģeļi no Unce Eko
Galvenajā meistarklases vadītāju lomā: Pavāri Ēriks Dreibants un Artūrs Trinkuns
Ēdienkartē pieci ēdieni ar pieskaņotiem vīniem un burvīgu atmosfēru pāri visam.

Noderīgi un/vai interesanti no meistarklases:

  • Sparģeļus, (arī zaļos!) mizojam! Tas, protams, gaumes jautājums, bet 3 Pavāri Restorāna pavāri mizo visus sparģeļus bez izņēmuma. Es, gan, iepriekš nekad nebiju mizojusi zaļos sparģeļus, bet, ja vēlies piedomāt pie katras ēdiena detaļas un smalkuma, tad mizo! :) 
  • Baltie, zaļie un JŪRAS SPARĢEĻI! Tātad stāsts par trešajiem - jūras sparģeļiem - pavisam tievi, tumšzaļi stiebriņi, kas agrāk likās kā nezāle, nu izrādās pat ēdami - ideāls dekors, kas piešķir mazliet sāļu un interesantu garšu niansi, jo ēdot tos vienus pašus, tie ir patiesi sāļi. 
  • KARTUPEĻU MIZAS, kā viena no ēdiena pamatsastāvdaļām! Izklausījās sliktāk, kā patiesībā garšoja! Es gan teiktu, ka lielu lomu garšā spēlēja arī kārtīgā tējkarotes lieluma sviesta piciņa, ar kuru pirms pēdējās cepšanas tika papildināta katra miziņa, bet rezultāts kraukšķīgs un nebūt ne slikts. 
Pagatavošana: kartupeļi tika cepti cepeškrāsnī sāls kažokā aptuveni stundu. Gatavi kartupeļi tika pārgriezti uz pusēm, izgrebjot mīkstumu un atstājot kartupeļu mizas (biezumus izmantojām krēmzupas pagatavošanā). Mizas tika izklātas uz plāts, bagātīgi pārbērtas ar sāli un tik pat bagātīgi papildinātas ar sviesta piku uz katras miziņas un tad jau atkal ceptas krāsnī, vidēji 180 grādu temperatūrā vidēji 20 minūtes, līdz kraukšķīgai gatavībai.
  • SPARĢEĻI DESERTĀ - un nebūt ne dīvaini vai negaršīgi! Garšīgi un pat ļoti! 
Baltās šokolādes un sparģeļu biezeņa krēms bija mutē kūstošs un gaisīgs un, domāju, ka nezinot deserta sastāvu, nebūtu ne mazākās nojausmas par dārzeņu klātbūtni tajā.

Kopumā varu tikai slavēt, cik pārdomāts, patīkami organizēts, bet tajā pašā laikā brīvs, nepiespiets, draudzīgs un jauks bija šis vakars!
Ja vēlies pavadīt vakaru smaidos, smieklos, sarunās un burvīgā atmosfērā, baudot pavāru stāstus, uzzinot daudz interesantu detaļu un, protams, nobaudot gardus ēdienus ar tiem perfekti saskaņotiem dzērieniem - noteikti izmanto iespēju aiziet uz kādu no 3 Pavāru Restorāna organizētajām meistarklasēm!

You May Also Like

0 comments