BEZ miltiem un Viegli un veselīgi - Septembra Četras Sezonas žurnālā! Ieskaties!

by - 05:49


Vai Tu jau paspēji savu Septembra Četras Sezonas numuru izlasīt? Receptes jau izmēģināji?

Ja nē, pasteidzies, kamēr tas vēl pieejams, jo tur ne tikai daudz interesantu un sezonālu jaunumu, bet arī pāris manas receptītes, šoreiz tēmās:

BEZ MILTIEM un VIEGLI UN VESELĪGI!

Saldā kartupeļu kūciņa BEZ miltiem ir vienkārši grāvējs! Man tik ļoti patīk, ka gatavoju to jau kuro reizi, eksperimentējot ar piedevām un pat pildījumiem, bet klasiskais variants, kura recepti esmu pagatavojusi Četras Sezonas septembra numurā ir tas, ar ko Tev jāsāk!

Nikis jau plāno, ko varētu pagatavot nedēļas nogalei, bet es iesaku noteikti izmēģināt arī fantastiski gardās svaigēdāju karameles kūciņas! Līdzīga veida receptītes, kā pagatavoju žurnālam, ar dažādām sastāvdaļu variācijām, vari atrast arī Valriekstu snikerīšu receptē un šajā svaigēdāju BEZ cukura karameļkūciņas receptītē.

Ja esi uz Tu ar kazas siera garšas niansēm, tad noteikti iesaku pamēģināt žurnālā atrodamo svaigo kazas siera kūciņas recepti ar karamelizētiem bumbieriem, bet tikmēr mājas lapā vari uzmeklēt arī kazas siera kūciņu ceptās versijas - standarta pamatrecepti un dažādu piedevu variācijas

Protams, jau nemaz nerunājot par vieglajiem un veselīgajiem ēdieniem, piemēram, biezpiena-burkānu pīrāgmaizīte vai spinātu-turku zirņu uzkodu plācenīši ar tunča krēmu - ideāli viesu pārsteigšanai ar neredzētākām un veselīgām uzkodu variācijām!

Starpcitu interesanti piegāju arī biešu tēmai - pagatavojot biešu-magoņu-ābolu un kazas siera kārtojumu ar piparmētrām - uzzini kā žurnālā :)

You May Also Like

0 comments