Tuvojas Gastronomijas Festivāls un Riga Food 2015

by - 14:07

Jau 26. augustā sāksies gardēžu iemīļotais Gastronomijas Festivāls, kas priecēs ar dažādām interesantām Latvijas garšu kombinācijām un salikumiem un ieskandinās ikgadējo Riga Food 2015 pārtikas izstādi!

Daudz veselīgu lietu, ko redzēt, iepazīt un nobaudīt tur noteikti būs!

Izstādes laikā būs pārstāvēti visdažādākie Latvijas ražotāju zīmoli gan Latvijas uzņēmēju kopstendā, gan atsevišķos Latvijas reģionu ražotāju stendos! Tā būs lieliska iespēja atklāt jaunas garšas, idejas, produktus, vietējos ražojumus Tavam veselīgajam dzīves veidam! 

Tāpat izstādes laikā notiks vairāki interesanti pasākumi, kā, piemēram, Latvijas jauno pavāru sacensības, ko organizē Pavāru klubs/Latvian Chefs'Club "Latvijas Pavārzellis 2015" , kuram starpcitu joprojām tiek meklēts vēl 1 dalībnieks!! wink emoticon Neizpaliks arī "Latvijas 2015.gada Pavāra" konkurss un Baristu un Bārmeņu sacensības.

Bet jau kopš 26.augusta sāksies pavisam gardais un Latviskajām garšām bagātais izstādes iesildošais notikums - Gastronomijas Festivāls!

Pēc 20.augusta Preses konferences un prezentācijā redzētā un garšotā, noteikti jāsaka - tas būs tā vērts, izgaršo, notestē un izbaudi, cik izdomas bagāti un talantīgi ir pavāri restorānos visā Latvijā!

Īpaši šoreiz jāizceļ prezentācijā izgaršotie Restorāns Upe sevišķi latviskā garā pasniegtie tipiski internacionālie ēdieni:

"Upes" dārzā audzēto tomātu sāļā tipa "Macaroon`s" ar bazilika pesto krēmu un Mocarellas sieru un Suši stila sālļas trifeles ar vēdzeli.

Tāpat burvīgu gardumiņu gan acīm, gan garšas kārpiņām varēja izbaudīt lieliskās kondetorijas Bakeberry skaisti krāšņajā galdā ar burvīgi krēmīgu siera kūku, kraukšķīgas pamatnītes šokolādes kūciņu, odziņu makarūniem un musu kūciņām un citiem lieliskiem gardumiem!

Tāpat sevi lieliski prezentēja Latvisko garšu un tradīciju restorāns Deviņi,Mālpils muiža restorāns un, protams, pats The Traveller restorāns ar īpašu šovu un šefpavāra paraugdemonstrējumiem!

Noteikti aicinu - iesaisties, apmeklē un izgaršo!

Vairāk par izstādi Riga Food 2015 vari atrast izstādes mājas lapā:http://www.bt1.lv/bt1/rigafood/

bet ar Gastronomijas Festivāla dalībniekiem un restorānu īpašajiem piedāvājumiem, iepazīsties plašāk: http://bt1.lv/gastrofest/lv/index.php

You May Also Like

0 comments