Nom Nom Cafe - Burvīgākie sāļās karameles cupcakes un citi gardumi!

by - 10:32

Ja esi gardēdis un ar saldumiem esi uz Tu, ja novērtē lielisku kafiju un augstas kvalitātes brīnišķīgi gardus cupcakes un braunijus, tad nedomā - dodies taisnā ceļā uz Nom Nom Cafe Tērbatas ielā 28!

Jauka, neuzbāzīga, bet mājīga atmosfēra, draudzīgi baristas un gardi našķi, liks Tev justies īpašam un gaidītam šajā vietā!

16.jūlija vakarā, ļoti patīkamā atmosfērā un dzīvās mūzikas pavadījumā, viesi tika aicināti uz jaukiem kafejnīcas atklāšanas svētkiem, prezentējot ne tikai gardos cupcake un citus saldos našķus, kas jau kādu brītiņu vilina Tērbatas ielas rosīgajā daļā (starp Lāčplēša un Blaumaņa ielām), bet arī svaigus un sastāvdaļām bagātīgus sendvičus un citus sāļos gardumus, kurus turpmāk šeit varēs nobaudīt papildus gardās saldumu vitrīnas piedāvājumam.

Arī kafijai šajā vietā ir īpaša loma, jo šeit iespējams nobaudīt ne tikai gardus ierastos kafijas dzērienus - latte, cappucino vai expresso, bet
arī īpašās filtra kafijas. Kā pastāstīja kafejnīcas pozitīvais barista Eduards, tad šī kafija ir tāpat, kā labs, augstas kvalitātes vīns, īpaša gan izejvielu, gan pagatavošanas procesa, gan aromāta un, protams, izteiksmīgās un neatkārtojami pilnīgās garšas dēļ! Ja esi kafijas cienītājs un lietpratējs, tad noteikti to novērtēsi, jo, šo kafiju izbaudot un tās vērtību saprotot, to ātri vien iecienīsi, kā laba vīna gadījumā, un parasta kafija (tāpat, kā lēts zemas klases vīns) vairs tik lielu prieku neviesīs.

Savukārt, Lattes un saldāku garšu cienītājiem, Eduards iesaka noteikti pamēģināt Nom Nom Cafe īpašo firmas dzērienu - auksto Nom Nom Latti, jo tādu pašu otru, Tu neatradīsi nekur citur Rīgā! :)

Jebkurā gadījumā, šī ir vieta, kur iegriezties, jo šeit sagaidīs pozitīvs un smaidīgs personāls, svaigi un gardi našķi un mierīga atmosfēra!

Baudi kafiju ar sendviču un cupcake uz vietas, vai vēl kopā ar kādu brauniju palūdz, lai sapako līdzņemšanai - jebkurā gadījumā, ja esi gardēdis, šeit ir vērts iegriezties! :)

Mani absolūtie favorīti - sāļās karameles cupcake (vislabākais Rīgā!) un siera kūkas braunijs! Abi vienkārši burvīgi! :)

Meklē Nom Nom Cafe Tērbatas ielā 28


You May Also Like

0 comments