Atvēries glamūrīgs restorāns/brančotava "Spārnos"

by - 11:25

Vējainā, bet saulainā dienā pacelties spārnos un palutināt savas garšas kārpiņas aicināja jaunais restorāns/brančotava "Spārnos", kas 7.jūlijā tieši plkst 12:12, svinīgi pārgriežot atvēršanas lenti, sveica savus pirmos apmeklētājus jaukajā, mājīgajā un glamūrīgajā ģimenes restorāniņā uz Tērbatas ielas!

"Spārnos" ir vieta, kur čaklās un smaidīgās saimniecītes ielikušas visu savu sirdi, dzīvesprieku un degsmi, piedomājot gan pie mājīga un patīkama interjera iekārtošanas, gan dažādām gardēžu vēlmju apmierināšanas iespējām, lielu uzmanību pievēršot arī veselīgam dzīvesveidam un veselīgiem ēdieniem.

Šeit varat nākt pabrančot gan no rīta, gan pusdienu pauzē, gan kārtīgā vakariņu brančā, bet, ja vēlies romantiskas gaisotnes vakariņas, droši dodies otrajā stāvā, kur viesmīļi laipni apkalpos, piedāvājot izvēlēties ēdienus no A la Carte ēdienkartes ar īpašiem šefpavāra meistarstiķiem un ne mazāk interesantiem un veselīgiem ēdieniem.

Pusdienu bufetes galds izmaksās ne vairāk, kā citos glaunos restorānus pusdienu piedāvājuma otrais ēdiens vai nelielu porciju ēdienu komplekts, toties šeit, samaksājot 7 Eiro, varēsi paņemt to, ko sirds un acis kāro - kādu no divu veidu zupiņām, veselīgus salātiņus, grilētus dārzenīšus, zivtiņu, gaļiņu un arī saldo ēdienu, kā punktiņu uz "i". Turklāt, šeit var paspēt ieturēt pat vissteidzīgāko maltīti, jo pusdienu bufete tiek servēta visa pusdienu laika garumā un papildināta ik brīdi.
Pēc 17:00 jau droši vari nākt uz vakariņu branču, kurš izmaksās 9 Eiro, bet arī šeit varēšot baudīt dažādus šefpavāra piedāvātos gardumus, našķus un veselīgus ēdienus katrai gaumei.

Lai veicas jaunajam restorānam un brančotavai un izdodas aizvest savus viesus garšu lidojumā un "spārnos"! :)

Restorāns/brančotava "Spārnos" - Tērbatas iela 28, Rīga


You May Also Like

0 comments