Cake & Bake Show 2015 Anglijā

by - 12:39

Salda, iedvesmojoša, apbrīnas pilna un pat izglītojoša izvērtās diena skaistajā Yorkšīras pilsētiņā Harrogate, kur no 19. līdz 21.jūnijam norisinājās vērienīgs The Cake & Bake Show 2015 izstāžu, konkursu un meistraklašu pasākums.

Slaveni konditori, TV šovu zvaigznes, recepšu grāmatu autori, tāpat kā labākie Anglijas gardumu tirgotāji un meistari - visi pulcējās vienuviet - trīs milzīgās izstāžu halles telpās, lai cienātu, rādītu, stāstītu un meistraotu burvīgas milzu tortes.

Tortes šeit nebija vienkārši tortes - tie bija īsti mākslas darbi!

Nebeidzamas brauniju variācijas, mafini visneiedomājamākajās krāsās un garšās, greznas kūciņas, kraukšķīgi cepumi.... vieglāk laikam būs meklēt, kas šeit nebija, nekā uzskaitīt visu, kas bija.

Paralēli iespējai apskatīt, kūku šova konkursa meistardarbus, izstaigāt un iepazīt labāko cepēju piedāvājumu, nobaudīt to uz vietas un vēl paņemt pilnu somu līdzi (jo izvēle tik liela, ka acis žilbst un viss tik interesants, neparasts, un uzrunājošs - žēl, ka vēders tikai viens, un nav iespējams nogaršot to visu :)), notika arī dažādas iedvesmojošas meistarklases un prezentācijas.

Par atsevišķu samaksu bija iespējams izvēlēties un piedalīties pat TV zvaigžņu un ievērojamu recepšu grāmatu autoru pasniegtajās meistarklasēs, kur nebūt neaprobežojās ar iejušanos klausītāju lomā - nē, šeit kā kārtīgiem skolēniem, sasēdušiem klasē skolas solos, priekšā mums tika nolikti visi nepieciešamie instrumenti un sastāvdaļas, lai gatavotu reizē ar meistaru, kamēr pats meistars jokodams, smiedamies un visādi citādi mūs uzjautrinādams gan demonstrēja dažādus paraugdemonstrējumus, gan apstaigāja "klasi", lai būtu uz viena viļņa ar saviem "skolēniem"

Man paveicās būt meistarklasē pie Anglijā tik slavenā Aaron Craze, kas strādājis roku rokā ar visā pasaulē zināmo Jamie Oliver :) Tās bija lieliskas 2 stundas nebeidzamu smieklu, smaidu un prieka - šovmenis paliek šovmenis - viņš nav vienkārši konditors :D

Un pat manam kompanjonam, kas ar kūkām un saldumiem ir uz JŪS, šeit nebija garlaicīgi ne brīdi! Jo, prieks, ka izstādē bija padomāts par visiem (arī kūku fanu līdznācējiem, kam saldumi nebūt neinteresē), jo bija iespēja nobaudīt un iegādāties arī dažādas sāļas un pat pikantas lietas, ko neatradīsi lielveikalos - super asas čili garšvielas un dažādu veidu čili mērces; vienu par otru burvīgākus sierus (pat ar viskija un brendija garšām), tāpat arī ļoti noderīgus gatavošanas instrumentus rīkus un citus atribūtus, kas būs perfekti sabiedrotie jebkurai virtuvei un dažādu ēdienu ātrākai, ērtākai un veselīgākai pagatavošanai, nemaz nerunājot par nebeidzamajiem kūku un toršu dekorēšanas lietiņu stendiem!

Ja ar saldumu no kūkām vēl nav gana, lūdzu - te būs arī ekskluzīva šokolāde un šokolādes gatavošanas meistraklases, šokolādes dekoru semināri un konsultācijas visos dekorēšanas stendos.

Acis žilbst un ar vienu dienu un vienu vēderu šeit šķiet ir par maz! :)

You May Also Like

0 comments