ARKOLAT - pasaule svētkiem, garšai un dizainam!

by - 05:36


Vasara tuvojas straujiem soļiem! Zaļumu, ogu un augļu laiks kopā ar to!

Šis ir vislieliskākais laiks, lai izbaudītu visus burvīgos labumus, ko sniedz siltāko gadalaiku atnākšana - zaļumi, salāti, dārzeņi, augļi ogas!

Šajā gadalaikā veselīgam dzīvesveidam nav robežu!

Tāpēc ceru, kad drīzumā vairāk jaunu gardumu recepšu atkal taps!

Bet pagaidām cītīgi darbojamies ap super veselīgajiem Smūtijiem - meistarojam smūtiju receptes, stāstam, rādām, informējam un gatavojam Jums dažādus informatīvos materiālus un bonusiņus, ja būsiet aktīvi mūsu sekotāji,
Starp citu, pagājušā nedēļas nogale gan Smūtijiem, gan AZnašķiem bija darbīga, jo sanāca paciemoties dikti jaukos, iedvesmojošos un, protams, gardos pasākumos!

Viens no tiem bija "Arkolat" veikala paplašināšanās svētki, kas bija grandiozs dekorāciju, virtuves piederumu, trauku, dekoru un gardumu pasākums, kur priecēt gan acis, gan garšas kārpiņas, turklāt jaunajā-paplašinātajā "Arkolat" veikalā, tagad var pavadīt kaut pusi dienas, atklājot jaunas un jaunas interesantas un noderīgas lietiņas gan kulinārajiem meistardarbiem, gan piknikiem un ballītēm, gan profesionālākiem virtuves darbiem!

Īpaši iesaku apmeklēt "Arkolat", ja šovasar vēlies noorganizēt neaizmirstamus Dārza svētkus, Bērnu ballītes vai citas svinības - tik daudz dažādu interesantu un citur neredzētu dekoriņu un citu gadžetiņu te var atrast! Pilnīgi acis žilbst! 

Un, protams, konditorejas lietiņas.. kā tad bez tām?! Mafinu formiņas, cepamie papīrīši, dekoriņi, dekorēšanas piederumi.. nav iespējams visu nemaz uzskaitīt, jābrauc pašam un jālūko, ar ko paspilgtināt savus kulināros meistardarbus!

Papildus jaunā veikala iepazīšanai, pasākuma laikā "AZnašķi" un "Smoothies & Dzeramzupas" padraudzējās gan ar burvīgo "Caramelle" zīmola radītāju Baibu Muzikanti, ar perfekti izcakotiem kūciņu, mafinu, cepumiņu un citu gardumu rotājumiem un greznu galda dekorējumu, gan pagaršoja "Rīgas Miesnieks" un "Tallegg" vasaras garšu tapinājumus, gan nobaudīja un paklausījās stāstos par lielisko "Kings Coffee" kafiju un vēl un vēl... 

Bet, kas pats galvenais, ciemiņus priecējām arī mēs, ar veselīgo zaļā kokteiļa devu - stāstījām, cienājām un iepazīstinājām par un ap Smūtijiem - parādījām, ka veselīgais var būt arī garšīgs, un garšīgais - veselīgs! Pie reizes sadraudzējāmies arī ar BirojaFitness.lv - jo veselīgs uzturs un dzīvesveids ar fitnesu taču iet roku rokā! :)

Šajā pasākumā pagatavojām dažādu variāciju kokteiļus no: 
  • spinātiem
  • banāniem
  • āboliem
  • ananāsa
  • mango
  • saulespuķu sēkliņām
  • auzu pārslām
  • laima
  • piparmētras

Reģistrējies www.garso.lv un seko mums arī turpmāk, jaunumi un labumi noteikti vēl sekos!

Prieciņā, Draugi!

You May Also Like

0 comments