Oranžais smūtijs enerģijai :)

by - 00:32

Pavasaris, ziedi, saule, svētki, pikniki... prieks, smaidi un pozitīvas emocijas!

Cik gan maz vajag laimītei un prieciņam, vai ne?

Tāpēc vēl jo vairāk gribās arī, lai Tavs organisms saņemtu daudz jo daudz vitamīnu un veselīguma un arī svētkos našķēties var veselīgi!

Burvīgs oranži dzeltenīgais Pieneņu smūtijs, piemēram, padarīs saulainu pat apmākušos dienu un liks priekā lēkāt arī Tavām garšas kārpiņām:

1 lielai tipiskai smūtija glāzes porcijai vai divām attēlā redzamās glāzes porcijām nepieciešams tik vien, kā:
  • 1 liels sarīvēts burkāns 
  • 1 neliels mizots ābols 
  • neliela saujiņa saldētu zemeņu 
  • 1/2 TK kurkuma 
  • 1/2 TK Ceilonas kanēlis 
  • 1 selerijas kāts 
  • 1 TK ar kaudzīti Indijas riekstu sviests (ja nav šāds - nebēdā - droši ņem ierastāko zemesriekstu sviestu, vai Tahin pastu, vai jebkuru citu riekstu vai sēkliņu sviestu, vai pieber vienkārši pāris ēdamkarotes sasmalcinātus Indijas riekstiņus jau blenderēšanas procesa sākumā) 
  • 1 TK sezama sēkliņas 
  • un, ja ir sava drošā, tīrā pļava un neattur bailes no eksperimentiem - droši, pievienosim arī kādu Pieneņpuķīti šim saules kokteilim! 
Un dekorē, protams, ar Pieneņu ziediem!

Piezīmēm un papildus zināšanai:

Jā, Pienenes tik tiešām var izmantot arī uzturā! Ne tikai priecēt acis vai ļaunoties par to, ka atkal viss zaļais mauriņš aizaudzis ar dzeltenajām "nezālēm" :D 
Patiesībā, šie saulainie ziediņi sniedz pat ļoti daudz labuma mūsu veselībai un tiek dēvēti par izciliem ārstniecības augiem, jo Pieneņu ziedkopās un lapas satur ne tikai dabīgos cukurus, olbaltumvielas, minerālvielas un vitamīnus, bet arī karatinoīdus, flavonoīdus, palīdzot no organisma izvadīt sārņus. 

Par kokteiļa pagatavošanu - vispiemērotāk šādam kokteilim izmantot jaudīgu blenderi-smalcinātāju, piemēram, NutriBullet, jo šī smūtija sastāvdaļās iekļauti diezgan cieti produkti pēc savas struktūras (gan burkāns, gan selerija, gan ābols nav gluži salīdzināmi ar banāna vai avokado mīksto tekstūru).

Ja izvēlies, NutriBullet smalcinātāju smūtija sablenderēšanai, tad burkānu vari arī pirms tam nerīvēt (man personīgi ļoooooti nepatīk rīvēšanas process, tāpēc šo pieminu :D), bet vienkārši sagriezt nelielos gabaliņos, jo ar pārējo galā tiks šis blenderis!

Starp citu, ja nolem iegādāties NutriBullet #Nutribullet.lv blenderi līdz 31.maijam, tad droši iegādes brīdī vari izmantot #AZnašķi speciālo atlaižu kodu - BLENDERIS7, kas Tev sniegs papildus 7% atlaidi blendera cenai!

Šim kokteilim lieliski klāt piestāvēs arī kāds gardums uz kārā zoba, piemēram,
vai
un, protams, mani mīļie "Veselīgie Snikerīši"

You May Also Like

0 comments