Krāsainās siera kūkas skaistiem svētkiem!

by - 15:02

Ar mīlestību un no sezonāliem augļiem un ogām, kā arī dažādām ēdāju vēlmēm un iegribām un citām ēdienkāres prasībām atbilstošām sastāvdaļām gatavotas vairākkārt siera kūkas!

Šeit apkopotas neliela daļiņa no AZnašķi necepto siera kūku versijām.

Īpašā Svētku: 
Melleņu kārtas, šokolādes kārtas un olu liķiera kārtas - trīs siera krēmu kūka ar kraukšķīgo riekstu-sēkliņu-šokolādes pamatni un cukura mastikas rozēm
Īpašā svētku 2: 
Augšējos attēlos kūciņa no iekšpuses (1.šokolādīgā kraukšķu kārta; 2.šokolādes -siera kārta; 3.olu liķiera krēmkārta; 4.aveņu siera krēmkārta; 5. avenes un persiki augļu želejā), bet apakšējā attēlā kūciņa jau iesaiņota svētku drānās jeb gala rezultāts

Bezglutēna daudzkārtu siera - riekstu - šokolādes kūciņa:
Pirmajā attēlā skats tapšanas procesā no `iekšpuses` ar riekstu-žāvēto auglīšu un šokolādes devu pamatā, mascarpone siera krēma kārtu turpinājumā, šokolādīgo siera krēmu trešajā daļā un siera - šokolādes skaidiņu krēma kārtu augšējā daļā.

Bet tālāk jau pārējos attēlos, redzams gala iznākums, kur punktiņam uz I seko noslēdzošā dekora kārta ar vaniļas-olu liķiera siera krēmu.

Divlīmeņu siera-augļu torte:
Gaisīgā un fantastiski gardā siera krēma kūciņa ar persiku želejslāni un svaigiem auglīšiem.

Aveņu-zemeņu-šokolādes siera kūciņa:
Jubilāre vēlējās šokolādi, avenes un zemenes. Tā nu gaviļnieces iemīļotie cepumiņi ar šokolādi tapa pamatā, šokolādes krēma kārta turpinājumā, pašas jubilāres lasīto aveņu krēma kārta lielākajā tortes daļā, bet zemenītes ar šokolādīgu pieskaņu virskārtā! 

Siera kūkas ar augļiem:
Šokolādes pamatnes klasiskā siera krēma tortīte ar persikiem un šokolādi, kā arī divslāņu siera augļu torte (ar dažādu augļu siera krēmu kārtām)

Melleņu-jogurta siera kūciņa ar vafeļu kraukšķiem un Klasiskā siera krēma torte ar aprikozēm

Saulainā augļu-siera torte:
Kraukšķīga pamatne, maigs un klasisks, bet izteiktas garšas siera krēms un saulaino augļu nobeigums virskārtā


Saldā siera kūka - Zemeņu sapnis:                            Sāļā siera kūka - Jūras velšu prieks:

You May Also Like

0 comments