Eļļas un etiķi no VomFass - iesaku!

by - 02:09

Parastais galda etiķis, ābolu etiķis… Olīveļļa, rapšu eļļa, saulespuķu eļļa… visiem tik pazīstami un zināmi, un nereti, cilvēki baidās eksperimentēt, tā arī paliekot pie šīs zināmajās un pārbaudītajās klasikas.

Bet, ko jūs teiktu par grauzdētu sezama sēkliņu eļļā apceptiem dārzenīšiem? mandeļu eļļu šokolādes kūkas sastāvā sviesta vietā? kokosa eļļu desertā želatīna vietā? lazdu riekstu eļļas pilieniem krēmzupas dekorā? vai ķirbju sēklu eļļas mērcīti svaigiem salātiem? 

Un etiķi - piemēram, dateļu balzāmetiķis svaigu desertu sastāvā? ingvera un vīnogu balzāmetiķis ar citronu pikantam salātu mērces aizdaram? aveņu balzāmetiķis ar kamambera siera šķēlītēm? mango balzāmetiķis eksotisko garšu smūtija sastāvā?
Jā, tieši šādas garšu variācijas un vēl daudz vairāk atrodamas Vom Fass veikaliņa mājīgajās telpās, kur visu uz vietas vari nogaršot, notestēt un izlemt, ar ko galu galā papildināt savus virtuves krājumus. Turklāt vari izvēlēties arī kāda tilpuma pudelītē un, cik daudz konkrētā garduma vēlēsies, jo visi etiķi un eļļas tiek piedāvātas izlejamā veidā.

Es personīgi nekad nevaru aiziet mājās, tikai ar vienu pudelīti šo labumu, jo izvēle tik liela, ka gribās visu :) Tāpēc turos pie taktikas- pērku mazos tilpumus, bet bieži, lai atkal un atkal varētu iegriezties Vom Fass pēc svaigas virtuves plauktu papildinājuma porcijas.

Par eļļām - manas iecienītākās un visvairāk lietotās šobrīd ir ķirbju eļļa, ciedru riekstu eļļa, mandeļu eļļa, kokosa eļļa un grauzdēto sezama sēkliiņu eļļa.

Savukārt, no etiķu plašā klāsta šobrīd plauktiņā stāv dateļu balzāmetiķis, mango balzāmetiķis, mucā noturētu ābolu balzāmetiķis, ingvera un vīnogu etiķis ar citronu, kalamansi balzāmetiķis, granātābolu bazlāmetiķis. 

Noteikti iesaku, kaut ko no Vom Fass plašā klāsta pamēgināt arī Tev, jo ar pāris pilieniem īpašas garšas balzāmetiķa un vērtīgajām un aromātiskajām eļļām vari papildināt visdažādākos ēdienus un to ierasto pasniegšanas veidu, pārsteidzot sevi ar jaunām garšu variācijām!

Turklāt visiem taču zināms fakts, cik noderīgas ir dažādas vērtīgās eļļas mūsu organismam gan no iekšienes, gan ārienes - līdz ar to vari iegūt mirdzošāku ādu, kuplākus un spīdīgākus matus un daudz citu vērtīgu labumu, iekļaujot dažādās eļļas gan uzturā, gan izmantojot skaistumkopšanas procedūrās vai masāžās..

Izmēģini un eksperimentē!

You May Also Like

0 comments