Atteikties no kafijas? Jā vai nē!? Jeb - lūk, kā rodas atkarības!

by - 13:50

Pēdējā laikā kafijas patēriņš ikdienā man jau sāka likties par lielu, bet atsacīties ar kaut kā, jo dienas, jo nesanāca, un pat biroja bezgaršīgā kafija nebija šķērslis, lai ik rītu pirmais, ko izdarītu pirms ķeršanās pie darbiem, būtu ikdienišķās kafijas tases pagatavošana, un kur nu vēl bez pēcpusdienas kafijas uzmundrinājuma…

Pateicoties, arī Happy Whisppers Challenge iedvesmai un meiteņu runām par to, cik grūti iztikt bez dienišķās kafijas devas, nolēmu jāmēģina man arī - šonedēļ sacīt NĒ kafijai!

Jāatzīst, lai kā negribētos - tā tomēr ir atkarība, ja nesajūties ieturējis pilnvērtīgas brokastis, kamēr neesi pagatavojis karsti kūpošu kafijas krūzi. 


Sacīts darīts - turu sevi pie vārda! Un jau pirmās dienas pēcpusdienā sāk nereāli sāpēt galva. Domāju, ka tās tik manas iedomas - salasījos par visām tām atkarībām un kafijas negatīvo ietekmi un sekām pēkšņi pārtraucot to lietot, jo galu galā nevar viena pati kafija izraisīt galvas sāpes. Turklāt vakarā spēka nav nekam, paēdu vakariņas un uzreiz gribās iet gulēt. Toties miegs - cik labs!


Nākamajā dienā pa ofisu staigāju, kā bezspēcīga, bez enerģijas un bez smaida, turklāt galva sāp kā traka - bet joprojām pārliecinu sevi, ka vienkārši apstākļu sakritība un manas iedomas, jo lai gan galva man patiesībā sāp ļoti, ļoti reti, toties šādi vājuma un bezspēka brīži dažādu citu veselības faktoru ietekmē reizēm uznāk.


Arī trešā diena paiet ciešot galvas sāpes, bet nav vairs gluži tā, ka īpaši prasītos tā kafija. Nesāpētu galva - es pat teiktu, viss ok! Droši iztieku ar tēju!

Bet šeit jau stāsts sākas par tēju :) 

Tējas ikdienā dzeru daudz un dažādas, gan zālīšu, gan ingvera, gan zaļās, bet šīs nedēļas kafijas aizstāšanai izvēlējos beidzot pamēģināt “Yogi Tea” tējas. 

Sākotnēji pie saldenās garšas bija diezgan grūti pierasts, jo kafiju dzēru melnu, bez piena un cukura, bet tagad tā vietā dabīga salduma tēja. 

Bet tagad, kad nedēļa jau pagājusi, galvassāpes pārgājušas, bezspēks arī vairs nemoka ikdienas un miegs naktīs lielisks, dzerot savu ikdienišķo rīta Detox Yogi tēju, secinu - man ir jauna atkarība!!!

Jā, jā tieši tā - Yogi tējas tagad ir kļuvušas par atkarību kafijas vietā! :)) 


Tā kā atkarības nemainās, mainās tikai to forma un izpausmes! :) Izvēlies, kas Tev tuvāks sirdij, kas liek justies veselam, možam un dzīvespriecīgam! Un vienalga vai tā būs tēja, vai kafija, vai zaļais kokteilis! Tu izvēlies, ar ko sākt savu dienu un kā to pavadīt!

Lai veselīgi un jauki!

You May Also Like

0 comments